Najczęstsze problemy, pytania i odpowiedzi

Poniżej prezentujemy listę najczęstszych pojawiających się pytań i odpowiedzi - sprawdź czy Twojego pytania nie ma na liście, być może rozwiązanie Twojego problemu jest prostsze niż się wydaje.

 1. Upłynęły 2 dni robocze i nadal nie mam dostępu do zakupionej usługi.
  1. Realizacja przelewu przez systemy szybkich płatności on-line
   Wszystkie usługi powinny być akwywne najdalej 5 minut od momentu realizacji płatności. Prosimy zaloguj się na swoje konto, jeśli w sekcji Aktywne usługi nie są  wymienione żadn aktywne usługi prosimy o kontakt, w przeciwnym wypadku dostęp powinien być aktywny.
  2. Realizacja przelewu realizowanego drogą tradycyjną w banku lub na poczcie
   Większość przelewów księguje się najpóźniej następnego dnia (nie licząc sobót i niedziel), niektóre przelewy pocztowe i przelewy wykonane w bankach spółdzielczych księgują się maksymalnie 2 dni. Jeśli więc minęły 2 dni robocze i nadal nie masz dostępu do testów prosimy wysłać potwierdzenie przelewu na maila [email protected] (może być skan lub zdjęcie druku pocztowego) Często przyczyną opóźnienia jest na przykład literówka w tytule przelewu.

 2. Filmy w testach online nie wyświetlają się prawidłowo
  Aby filmy wyświetlały się poprawnie proszę pobrać i zainstalować najnowszą przeglądarkę Chrome lub Firefox i z niej korzystać. Jeśli masz pytania i wątpliwości do niektórych pytań egzaminacyjnych zapraszamy na nasze Forum.
 3. Czy można uzyskać dostęp do testów na miesiąc wysyłając SMS?
  Obecnie wstrzymaliśmy możliwość aktywacji testów SMSem. Jeśli nie masz możliwości wykupić testów przelewem internetowym w swoim banku polecamy zapłacić za dostęp do testów gotówką na poczcie. Tu piszemy jak to zrobić: jak zapłacić za testy w banku lub na poczcie?
 4. Twojego banku nie ma w systemie płatności elektronicznych dotpay.pl
  Jeśli w systemie płatności elektronicznych nie ma Twojego banku możesz zrobić tradycyjny przelew na konto podane tutaj: konto na które można dokonać przelewu
 5. Nie posiadasz konta bankowego lub dostępu do płatności internetowych
  Dostęp można wykupić płacąc gotówką na poczcie. Pamiętaj, aby wykonując przelew pocztowy dokładnie wpisać swój Numer Kursanta (ID) dostępny w zakładce Mój profil, numer kursanta składa się z dwóch liczb oddzielonych znakiem myślnika np. 00-000000.
  Przelewów pocztowych można dokonywać na konto podane tutaj: konto na które można dokonać przelewu

Na liście nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie?

Prosimy napisz do nas na [email protected] lub skorzystaj z formularza kontaktowego https://www.zdamyto.com/kontakt  będziemy wdzięczni za screeny z opisem problemu.