Dane do płatności za usługi ZdamyTo zwykłym przelewem bankowym

Najszybsza płatność gwarantująca automatyczną aktywację usług to płatność z użyciem "bramki płatności", do której nasz serwis przekieruje Cię po wybraniu pakietu z poziomu strony "pakiety dla studentów".

Jeśli Twojego banku nie ma na liście banków współpracujących z dotpay lub po prostu nie chcesz płacić za pośrednictwem bramki płatności możesz zrobić zwykły przelew z Twojego internetowego konta bankowego na nasze konto firmowe.

Dane do przelewu:


23 2490 0005 0000 4500 7904 9823
Nazwa i adres:
ZDAMYTO
ul. Mickiewicza 23
63-760 Zduny
Tytuł przelewu: wpisz jedynie Twój "ID konta", który znajdziesz w zakładce "Profil"

Uwaga: Przy wyborze tej formy płatności w tytule przelewu wpisz jedynie Twój "ID konta", który znajdziesz w zakładce "Profil". "ID konta" posiada format złożony z cyfr i myślnika np. 10-7654321 (prosimy wpisz swój ID ;-)).

Pamiętaj, że księgowanie przelewów między bankami może trwać nawet 2 dni robocze, dlatego też zalecamy użycie "bramki płatności" jako preferowanej formy zakupu usług.

Pobierz wzór jak uzupełnić druk przelewu.
Na wzorze druku przelewu, po wydrukowaniu należy uzupełnić swoje dane (ID oraz imię i nazwisko). Druki przelewu znajdziesz też w urzędach pocztowych (i rzadziej) w placówkach bankowych.