Dane do płatności za usługi ZdamyTo zwykłym przelewem bankowym

Najszybsza płatność gwarantująca automatyczną aktywację usług to płatność z użyciem "bramki płatności", do której nasz serwis przekieruje Cię po wybraniu pakietu z poziomu strony "pakiety dla studentów".

Jeśli Twojego banku nie ma na liście banków współpracujących z dotpay lub po prostu nie chcesz płacić za pośrednictwem bramki płatności możesz zrobić zwykły przelew z Twojego internetowego konta bankowego na nasze konto firmowe.

Dane do przelewu:

38 1020 2267 0000 4302 0183 7244

Nazwa i adres:
ZDAMYTO
ul. Mickiewicza 23
63-760 Zduny
Tytuł przelewu: Wpisz Twój "ID kursanta", który znajdziesz w zakładce "Profil" lub e-mail będący loginem.

Uwaga: WAŻNE! Przy wyborze tej formy płatności w tytule przelewu wpisz Twój "ID kursanta", który znajdziesz w zakładce "Profil". Każdy "numer ID kursanta" posiada format złożony z cyfr i myślnika np. 10-7654321 (prosimy wpisz dokładnie swój ID ;-)). To znacznie przyspiesza aktywacje dostępu!

Każdy kursant po zarejestrowaniu w ZdamyTo.com otrzymuje swój indywidualny numer ID kursanta.
Na przykład na poniższym obrazku numer ID to: 00-000000  (sprawdź swój numer konta w zakładce Mój Profil).

numer id konta

Kwota przelewu:

Pakiet Złoty na 7 dni to 16 zł
Pakiet Złoty na 31 dni to 19 zł
Pakiet Złoty na 90 dni to 23 zł

Pakiet Platynowy, czyli
cały Pakiet Złoty na 180 dni PLUS 2 DRUKOWANE PODRĘCZNIKI + Lekcje LIVE z instruktorem przez zoom, a dodatkowo lektor w ekursie za jedyne 79 zł.
Wybierając Pakiet Platynowy napisz do nas na [email protected] i podaj swój adres do wysyłki podręcznika. 

Pamiętaj, że księgowanie przelewów między bankami może trwać nawet 2 dni robocze, dlatego też zalecamy użycie "bramki płatności" jako preferowanej formy zakupu usług.

Pobierz wzór jak uzupełnić druk przelewu.
Na wzorze druku przelewu, po wydrukowaniu należy uzupełnić swoje dane (ID oraz imię i nazwisko). Druki przelewu znajdziesz też w urzędach pocztowych (i rzadziej) w placówkach bankowych.

 Dokładne dane do przelewu za interesujące Cię usługi wraz z prawidłwoym tytułem płatności znajdziesz po przejściu do Cennika dla Kursantów, a następnine wybierając interesujący Cię pakiet i klikając na "płatność tradycyjnym przelewem".

dane do przelewu

Pełny druk przelewu można pobrać korzystając z przycisku "płatność gotówką na poczcie".